top of page
topSTRATEN

2008 & 2009 & 2010   STRATENMAKERSFESTIVAL

2008   WITTE WIEVEN 

Tweede Exloërmond - Theatrale Opening Stratenmakerfestival
bij de Kleine Visvijver aan de Kijlstraat in Tweede Exloërmond.

2009   VRÖMD VOLK   

Tweede Exloërmond - Theatrale Opening Stratenmakerfestival
bij de Kleine Visvijver aan de Kijlstraat in Tweede Exloërmond.

Het Nederlands Instituut voor Radio Astronomie (Astron) heeft het landschapsplan Lofar bij Exloo ingericht. Lofar staat voor Low Frequency Array of lage frequentie telescoop. Deze kleine antennes zijn bedoeld om signalen op te vangen uit de ruimte. Maar wat als ze – onbedoeld – ook signalen uítzenden? En als daarop vanuit de ruimte een reactie komt? Tweede Exloërmond krijgt bezoek van Vrömd Volk.
Vrömd Volk, dat wil weten waar ze terecht gekomen is en op onderzoek uitgaat.
Vrömd Volk, dat – net als de mens – water nodig heeft om te overleven.
Vrömd Volk, dat zijn meest dierbare bezit achterlaat, voordat het heengaat.  
        

2010   LUNA’S LUSTRUM   
Tweede Exloërmond - Theatrale Opening Stratenmakerfestival
bij de Kleine Visvijver aan de Kijlstraat in Tweede Exloërmond

Na een drukke werkdag zit de muzikant aan de visvijver. Hij geniet van de rust en de stilte. Het water is rimpelloos. De avond valt snel en de maan komt op. En dan gebeurt het ……….

Een samenwerking tussen  Marijke Fellinga van Theatergroep AdhT uit Zuidlaren en Marian Vesseur van Theatergroep M/V uit Assen.

Luna's Lustrum was de derde en laatste theatrale opening die wij als duo hebben gemaakt. Tijd voor ons om andere uitdagingen op te zoeken. Wij wensen Tweede Exloërmond veel succes met de voorbereidingen voor 2011, en wij hopen dat er nog veel waterspektakels zullen volgen.

Marijke & Marian

bottom of page